Pracownicy SHL Polska pomagają w organizacji Gry Miejskiej z Wolontariatem Rodzinnym:

10 maj 2014 r. był wyjątkowym dniem w życiu SHL Polska. Na jeden dzień wszyscy pracownicy naszej firmy stali się wolontariuszami wspierającymi Grę Miejską z Wolontariatem Rodzinnym organizowaną przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Warszawie. Pracownicy SHL Polska zaangażowali się w akcję w ramach Global Impact Day – globalnej inicjatywy CEB SHL Talent Measurement, której celem jest wspieranie działań dobroczynnych w lokalnych społecznościach.

Wydarzenie:

W Grze Miejskiej z Wolontariatem Rodzinnym wzięło udział około 100 osób, które stworzyły 20 rodzinnych drużyn. Ich zadaniem było odwiedzenie 11 stacji rozsianych po terenie warszawskiego Śródmieścia i wykonanie przygotowanych specjalnie na tę okazję zadań. Jednak najważniejszym celem Gry Miejskiej z Wolontariatem Rodzinnym było promowanie wiedzy na temat wolontariatu i uświadomienie uczestnikom gry, gdzie i w jakim sposób można w Warszawie stać się wolontariuszem. Poprzez ciekawe gry i zadania idea wolontariatu była promowana na każdej stacji gry odwiedzanej przez uczestników, m.in. w Muzeum Narodowym, Muzeum Historii Żydów Polskich, Stowarzyszeniu BORIS oraz oczywiście w samym Centrum Wolontariatu. Właśnie na tych stacjach gry pracownicy SHL Polska aktywnie wspierali przebieg wydarzenia – wspólnie z uczestnikami angażowali się w gry, rozwiązywali zadania, wspierali instytucje w organizacji stacji oraz służyli pomocą w każdej sytuacji.

Po zabawie:

Gra Miejska zakończyła się późnym popołudniem wspólnym grillem i oczywiście przyznaniem nagród nie tylko zwycięzcom gry, ale każdemu z uczestników.

Mamy nadzieje, że uczestnicy Gry Miejskiej z Wolontariatem bardzo dobrze bawili się w ten sobotni dzień, a idea wolontariatu stała się im bliższa i w przyszłości zasilą grupę wolontariuszy.

My z kolei czekamy na kolejną podobną akcję, w którą będziemy mogli zaangażować się całym zespołem SHL Polska!

Zdjęcia:

SHL Wolontariat

SHL Wolontariat

SHL Wolontariat

SHL Wolontariat

SHL Wolontariat

 

Drogi Użytkowniku, z dniem 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, z tego względu informujemy, iż zbieramy następujące dane dotyczące użytkownika: adres IP oraz dane osobowe zbierane za pośrednictwem plików cookies i innych technologii umieszczanych przez witrynę na urządzeniu, z którego korzysta użytkownik do wyświetlenia zawartości witryny, w celu utrzymania sesji w niniejszej witrynie internetowej, zapewnienia bezpieczeństwa. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest realizacja umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną. Zebrane od użytkownika dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na zlecenie administratora, np. dostawcom usług hostingowych, innym podwykonawcom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania lub inne organy o ile wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Szczegółowe informacje dotyczące stosowanych w witrynie plików cookies ich funkcji, okresów przechowywania znajdziesz w dokumencie polityki prywatności. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Możesz także zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych oraz wnieść skargę do organu nadzorczego. Polityki prywatności