Poradniki dla studentów:

Co Cię może czekać w procesie rekrutacji? 
Pracodawcy podejmują wiele starań, by właściwie dopasować kandydatów do oferowanych stanowisk pracy. Ponieważ w pracy spędzamy od jednej czwartej do jednej trzeciej naszego czasu, ważne jest, by praca była dopasowana do naszych umiejętności i zainteresowań.

Jak poradzić sobie w procesie rekrutacji? 
W czasie procesu rekrutacji zazwyczaj to pracodawca ocenia potencjalnego pracownika. Jednak kiedy aplikujemy do firmy, wiele szczegółów może nam dużo powiedzieć o firmie, o tym, jaka kultura w niej panuje i czy chcemy poświęcać 8 godzin dziennie z naszego życia na pracę w takim właśnie otoczeniu. Na co więc zwracać uwagę? 

Jak poprawić rezultaty uzyskiwanie w testach? 
Kilka przykładów działań, które mogą przyczynić się do poprawy zdolności sprawdzanych przez różne testy.

 

Drogi Użytkowniku, z dniem 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, z tego względu informujemy, iż zbieramy następujące dane dotyczące użytkownika: adres IP oraz dane osobowe zbierane za pośrednictwem plików cookies i innych technologii umieszczanych przez witrynę na urządzeniu, z którego korzysta użytkownik do wyświetlenia zawartości witryny, w celu utrzymania sesji w niniejszej witrynie internetowej, zapewnienia bezpieczeństwa. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest realizacja umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną. Zebrane od użytkownika dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na zlecenie administratora, np. dostawcom usług hostingowych, innym podwykonawcom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania lub inne organy o ile wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Szczegółowe informacje dotyczące stosowanych w witrynie plików cookies ich funkcji, okresów przechowywania znajdziesz w dokumencie polityki prywatności. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Możesz także zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych oraz wnieść skargę do organu nadzorczego. Polityki prywatności